Spaní ve škole

V úterý jsme si přinesli do školy nejen aktovky, ale také karimatky, spacák, plyšáky....Prostě vše potřebné pro naše úplně první spaní ve škole.Po vyučování jsme domů nešli, naobědvali jsme se a dali se do úklidu třídy, nacvičovali jsme blížící se besídku s Qvarkem, malovali kulisy, vyráběli dárečky pro rodiče a taky hodně křičeli. To se ale paní učitelce moc nelíbilo.Pak jsme si pochutnali na večeři a štrůdlu, který upekly holky. Večer jsme se prošli krásně osvětlenou Náměští a proběhli se kolem řeky. Po hygieně jsme si chvíli četli, podívali se na vánoční pohádku a většina brzy usnula. Škoda jen, že nám to usínání některé holky kazily, snad se příště polepší.Ráno nás čekal velký úklid a dobrá snídaně. I celé další dopoledne jsme zvládli a dokázali si, že už to bez rodičů bez problémů zvládneme:-)